Winter Fashion Festijn: wees erbij!

De feestdagen staan voor de deur en dat betekent dat het tijd is voor onze spectaculaire Winter Sale! Vanaf vrijdag 20 december trappen wij af met een onweerstaanbare actie waar je van gaat watertanden: ieder 2e artikel voor slechts €1,00! 

Dit geldt niet alleen voor ons geweldige aanbod schoenen, maar ook voor onze stijlvolle winterkleding. Kom langs in onze winkel aan de Heistraat 2 te Teteringen om optimaal te profiteren van deze unieke kans, terwijl de sfeervolle winkel in kerstsfeer is gehuld. Zorg dat je erbij bent, want de kerstman brengt een feestelijke sfeer mee! 🎅🏻 

Schitterende schoenen voor ieder gezin!

De winter kan koud en guur zijn, maar met de juiste schoenen blijf je er stijlvol en warm bij. Dit is je kans om je wintergarderobe aan te vullen met prachtige laarzen, boots, en sneakers voor dames, heren en kinderen. Bovendien geldt onze ieder 2e artikel €1,00 actie op geselecteerde modellen. Of je nu op zoek bent naar modieuze winterlaarzen of een paar stoere boots voor de kids, bij ons slaag je zeker. Met de kortingen kun je het hele gezin van nieuwe schoeisel voorzien zonder je budget te overschrijden – ideaal voor de feestdagen!

Mix & Match jouw perfecte winteroutfit

Maar dat is nog niet alles! Ook onze collectie winterkleding voor dames en heren is nu in de aanbieding. Heb je al onze mooie winterjassen, sweaters, en accessoires gezien? Merken zoals MSCH Copenhagen, EsQualo, Fabienne Chapot, No Excess, Blue Industry, en Lacoste zijn vertegenwoordigd in onze wintercollectie en hebben een geweldige actie in petto: bij de aankoop van twee geselecteerde kledingstukken krijg je het goedkoopste item voor slechts €1,00! Dit betekent dat je creatief kunt mixen en matchen; koop bijvoorbeeld een heren sweater en een dames winterjas en profiteer zo van onze spectaculaire deal. Onze medewerkers helpen je graag om de perfecte combinaties te vinden!

Actievoorwaarden en belangrijke informatie

Let op! De actievoorwaarden zijn als volgt: geldig van 20 december 2024 t/m 18 januari 2025 alleen in onze fysieke winkel. Vaste klanten hebben de mogelijkheid 20 en 21 december 2024 gebruik te maken van ons pre-sale event. Je kiest twee paar schoenen (of kledingstukken), het goedkoopste artikel is €1,-. Bij aanschaf van slechts één artikel, krijg je 30% korting. Kortingen gelden op geselecteerde modellen dames-, heren- en kinderschoenen, running en kleding.

Niet geldig op reeds gekochte artikelen. Kids softshell jassen zijn uitgesloten van de actie, evenals accessoires. Niet inwisselbaar tegen contanten, therapieën, hulpmiddelen en schoenreparaties. Niet geldig in combinatie met andere acties.

Tijdens de actieperiode zijn fashionpoints niet geldig. Snoeren Footfashion behoudt zich het recht de actievoorwaarden tussentijds te wijzigen en de actie voortijdig te beëindigen.

Wij hopen je snel te zien bij Snoeren Footfashion tijdens onze Winter Sale! Laat de koude dagen maar komen, want met onze mode en schoenen ben jij helemaal klaar voor de winter!

terug naar overzicht
1100m2 aan schoenmode en fashion

1100m2 aan schoenmode en fashion

Persoonlijk en deskundig advies

Persoonlijk en deskundig advies

Koffie, lunch en lekkers in onze bistro

Koffie, lunch en lekkers in onze bistro

Team van eigen voetzorg-specialisten

Team van eigen voetzorg-specialisten

Gratis parkeren voor de deur

Gratis parkeren voor de deur